Kullanım Şartları

WHOISSORGULA.COM ("whoissorgula.com") KULLANIM ŞARTLARI VE KOŞULLARI

WHOISSORGULA.COM sistemi domain bulma konusunda size yardımcı olmak için kurulmuştur. Whois Sorgulama sistemi, domain sahibi tarafından kendi kayıt kuruluşlarınca sağlanan herkese açık bilgilerden toplanan bilgileri sunar. Bu aramada bir domain varlığı, WHOISSORGULA.COM'un bu domain için hizmet sağlayıcısı olduğunu veya WHOISSORGULA.COM'un domain satışa sunduğunu göstermez. Burada yer alan bilgilerle ilgili herhangi bir şikayet veya endişe, WHOISSORGULA.COM'a değil, domainin gerçek kayıt kuruluşuna yönlendirilmelidir.

Domainleri kaydetmek veya mevcut kayıtları değiştirmek için makul ölçüde gerekli olmadıkça, yüksek hacimli ve otomatikleştirilmiş elektronik süreçlerin kullanımı yoluyla WHOISSORGULA.COM sistemine erişme veya sorgulama yetkiniz yoktur; burada sağlanan veriler, yalnızca bilgi amacıyla ve kişilere bir domain kaydı hakkında veya bununla ilgili bilgi edinme konusunda yardımcı olmak için bireysel kayıtçılar tarafından sağlanır.

WHOISSORGULA.COM, doğruluğunu veya güvenliğini garanti etmez. Domain sorgulama göndererek, aşağıdaki kullanım şartlarına uymayı kabul edersiniz: Bu verileri yalnızca yasal amaçlarla kullanabileceğinizi ve bu verileri hiçbir koşulda aşağıdakiler için kullanmayacağınızı kabul edersiniz:

(1) e-posta, telefon veya faks yoluyla toplu olarak istenmeyen, ticari reklamların veya taleplerin iletilmesi, izin verilmesi, etkinleştirilmesi veya başka bir şekilde desteklenmesi; veya (2) WHOISSORGULA.COM (veya bilgisayar sistemleri) için geçerli olan yüksek hacimli, otomatikleştirilmiş elektronik süreçleri etkinleştirmek. Bu verilerin derlenmesi, yeniden paketlenmesi, yayılması veya başka bir şekilde kullanılması WHOISSORGULA.COM'un önceden yazılı izni olmaksızın açıkça yasaktır. Domainleri kaydetmek veya mevcut kayıtları değiştirmek için makul ölçüde gerekli olmadıkça, WHOISSORGULA.COM sistemine erişmek veya sorgulamak için otomatikleştirilmiş ve yüksek hacimli elektronik süreçleri kullanmamayı kabul edersiniz. WHOISSORGULA.COM, tamamen kendi takdirine bağlı olarak WHOISSORGULA.COM sistemine erişiminizi kısıtlama hakkını saklı tutar. WHOISSORGULA.COM, bu kullanım koşullarına uyulmaması durumunda WHOISSORGULA.COM sistemine erişiminizi kısıtlayabilir veya sonlandırabilir. WHOISSORGULA.COM, bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar ve değişiklikten sonra WHOISSORGULA.COM sistemini kullanmaya devam etmeniz, bu koşullara uymayı kabul ettiğinizi gösterir.